| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Plenky jednorázové

12.7.2001 21:08:32 Jana, syn 2 ,25 roku

Re: Bavlněné plenky

Nevím kdo první přišel na to první "čekat až se papírová plenka naplní". Už minulé léto jsem se místo "čekání" snažila dát synka na nočník a nebo venku vyčůrat ( byl mu rok a čtvrt) a hlídala jsem si naopak jestli je plenka suchá. Letos už přes den plenky nepotřebujeme. Jen na spaní a i tehdy je někdy úplně suchá takže se dá použít znovu. Zajímá vás kolik plínek jsem potřebovala na den. Do 8.měsíce asi 8ks na den a pak asi pět. A nyní tak jednu, dvě. A co vy kolik plen jste denně vyvařovala a žehlila?
Nakonec ještě jedna obhajoba jednorázových plen. Můj devadesátiletý prastrýc je ke konci svého života potřeboval také.Ovšem v jiné velikosti. A spočítějte si kolik my ženy spotřebujeme různých hyg. výrobků z papíru.Nebylo by opravdu lepší vyměnit Alwaysky za sešitou bavlněnou vkožku s vloženým igelitem a častěji vyměňovat? Vždyď jde většinou jen o 5 až 7 dní za měsíc a doma jich můžete mit připraveno třeba 50. Jak by jste se cítila? A pokud se Vám zdá moje řešení podivné,tak vězte, že to opravdu existuje.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Bavlněné plenky Olina syn 3 roky 25.6.2001 21:12
*Re: Bavlněné plenky Jana 26.6.2001 20:4
**Re: Bavlněné plenky Monika(2 děti) 2.7.2001 10:52
***Re: Bavlněné plenky Pavlína, Ondra 7 měsíců 3.7.2001 20:55
***Re: Bavlněné plenky Jana, syn 2 roky 6.7.2001 14:6
****Re: Bavlněné plenky Monika (2 děti) 10.7.2001 10:25
*****Re: Bavlněné plenky Jana, syn 2 ,25 roku 12.7.2001 21:8

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.