| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kde rodit

11.7.2001 21:23:46 Adéla+Amálka

Neratovice

Rodila jsem letos v dubnu v Neratovické nemocnici a moc se mi tam líbilo. Jako porodní asistentka byla přítomna sestra Věra , dále občas nakoukla sestra Hana a lékařem byl Dr. Šach.
Celý tento tým byl skvělý, pozorný a nesmírně lidský. Neratovice všem doporučuju.
Měla jsem nadstandardní pokoj,ale nemám dojem, že by se k nám chovali lépe než k ženám na ostatních pokojích.
Nikdy nebyl problém na cokoli se zeptat, velký důraz kladli na kojení, mohli jsem kdykoliv ve dne v noci příjít na sesternu a poradit se.
Myslím si, že i v sebelepší porodnici může dojít k nedorozumění, vždyť lékaři a sestry jsou také jenom lidé, ale jejich snahou není nám ubližovat,ale pomáhat.
Adéla
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Neratovice Adéla+Amálka 11.7.2001 21:23

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.