| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Partnerské vztahy

10.7.2001 11:12:51 Sharon

Téma dne: Ivanka z kláštera....

Karle, možná budu zase vypadat bezcitně či dokonce možná arogantně, já už jsem tady taková obluda, co pořád do někoho šije, ale nedá mi to nezeptat se tě, proč problém svojí lásky v klášteře řešíš paralelně na více diskusních auditoriích? A jinak jak už tady bylo řečeno, připadá mi to trochu jako červená knihovna, nezlob se na mě, ale myslím, že sám ještě nemáš ve svých citech jasno. Buď teda miluješ tu úžasnou čistou Ivanku, tak ses neměl ženit a dělat spoustu jiných věcí. A nebo jsi šťastně ženatý, máš svojí rodinu, tak nemusíš řešit, z jakých pohnutek ona odešla léčit bezmocné lidi do Anglie. Pokud to udělala čistě z toho důvodu, aby ty ses hlodal do konce života, nebyla to čistá Ivanka, ale pěkná vypočítavá mrcha, navíc dost divná... pokud to udělala z důvodů jakýchkoliv jiných, myslím, že bys mohl přestat to řešit a věnovat se svojí rodině. Každý člověk je svého štěstí strůjcem a každý dospělý jedinec si zodpovídá za svůj život sám...
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Jsem nešťastný - moje láska mi odešla do... Karel, 25 let, ženatý 6.7.2001 6:10
*Re: Jsem nešťastný - moje láska mi ode... Svatka 6.7.2001 7:24
**Re: Jsem nešťastný - moje láska mi o... Karel, 25 let, ženatý 6.7.2001 15:54
*Re: Jsem nešťastný - moje láska mi ode... Jana 27, Schovánek 39. týden 6.7.2001 12:2
*Téma dne: Ivanka z kláštera.... Sharon 10.7.2001 11:12
**Re: Téma dne: Ivanka z kláštera.... Karel 10.7.2001 17:28

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.