| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Plenky jednorázové

10.7.2001 10:25:38 Monika (2 děti)

Re: Bavlněné plenky

Bavlněné se také musí někde vyrobit, ale počet používaných bavlněných plen na jedno dítě je daleko menší a hlavně je po použití nevyhazuji do odpadu. Narozdíl od menstruace dítě čůrá a kaká občas, kdežto ze mě to teče kontinuelně. Já se snažím dítě poté co se počurá přebalit, tudíž je většinu času suché, kdežto v jednorázovce se čeká až bude počuraná několikrát. Nebo snad přebalujete po každém vyčůrání. Kolik plínek spotřebujete za den? V horkém létě se mi děti v jednorázovce zapařovali (gumičky těsně kolem nohou neprodyšně v igelitu i u tzv. prodyšných plenek), kdežto obyčejné plenkové kalhotky přes bavlněnou plínku tak těsně nepřiléhají k tělíčku dítěte.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Bavlněné plenky Olina syn 3 roky 25.6.2001 21:12
*Re: Bavlněné plenky Jana 26.6.2001 20:4
**Re: Bavlněné plenky Monika(2 děti) 2.7.2001 10:52
***Re: Bavlněné plenky Pavlína, Ondra 7 měsíců 3.7.2001 20:55
***Re: Bavlněné plenky Jana, syn 2 roky 6.7.2001 14:6
****Re: Bavlněné plenky Monika (2 děti) 10.7.2001 10:25
*****Re: Bavlněné plenky Jana, syn 2 ,25 roku 12.7.2001 21:8

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.