| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Zkušenosti s různými výrobky

8.7.2001 10:58:07 Petra , Tom 8, Terka 5

Re: Mohl by mi prosím někdo poradit s výběrem kočárku?

Podle mých vlastních zkušeností a zkušeností maminek, které k nám chodí je ve většině případů mnohem lepší nejprve hluboký kočárek a poté sporťák. Nákupem 3nebo4kombinace ani neušetříte a pravděpodobně s ní stejně nevydržíte jako s jediným kočárkem. Každá 3nebo4kombinace má totiž "něco" z hlubokého a "něco" ze sporťáku, takže ani jedno není dokonalé - jako sporťák je většinou velmi těžká, neskladná do auta (např.Knorr Nizza Air, Deltim sport apod. se často ani nevejdou do kufru), mají nevhodně umístěné těžiště, takže se s nimi těžko jezdí, některé jsou i vratké...
Pokud můžete, přijeďte se podívat do naší prodejny, my Vám na příkladech ukážeme jaké jsou výhody i nevýhody kočárků, vyzkoušíme je do Vašeho auta, můžete si s nimi zajezdit i venku s naším testovacím 7kilovým miminkem...
Petra
Dětský obchod - nové i použité
www.detskydum.cz
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Mohl by mi prosím někdo poradit s výběre... Naďa Kundertová, dvě dcery 17 a 11 (teď 27 týden) 4.7.2001 11:35
*Re: Mohl by mi prosím někdo poradit s ... Petra , Tom 8, Terka 5 8.7.2001 10:58

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.