| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi maminkami

6.7.2001 0:07:55 Monika, Adámek skoro rok

Přeháním?

Ahoj, maminky více dětí!

Chtěli bychom pro Adámka co nejdříve bratříčka a/nebo sestřičku a doufáme, že se tak i brzy stane. Ale spíše mě tak v této souvislosti napadla jiná věc – když jsme čekali Adámka, tak jsem se vlastně už rok předtím snažila připravit na těhotenství, tj. hodně sportu, pravidelná strava, žádná káva a skoro žádný alkohol a celé těhotenství jsem se mohla soustředit jen na toho milovaného cvrčka. Obrazně řečeno – měla jsem na starosti jen své bříško. Absolvovala jsem přehršel cvičení, chodila plavat třeba i čtyřikrát týdně, snažila se chodit spát v určitou hodinu. Dneska s Adámečkem už to tak snadné není, času pro sebe mám dost málo (občas se mi zdá, že žádný) a někdy jsem ráda, když se vyspím (chodit spát kolem půl dvanácté bývá již jen zbožné přání). Takže o co mi jde – mám dojem, že pro druhé miminko toho nemůžu udělat tolik, jako pro to první, že ho tím vlastně jaksi už dopředu hendikepuji. Přeháním, nebo je/byl na tom někdo podobně?

Monika
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Přeháním? Monika, Adámek skoro rok 6.7.2001 0:7

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.