| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Interrupce

Re: Re: Potraty II.

Darjo,
velmi souhlasím s Vaším příspěvkem, v podstatě znovu shrnul to, co jsem se tady v posledních dnech snažila marně paní Zdeňce vysvětlit.
V podstatě říkáte: nechme to tak, však až Zdeňka pozná víc život a stránky mateřství, třeba už nebude tak radikální. Dobrá, s tím nelze nesouhlasit, jsem však člověk, který bere některé věci až možná zbytečně vážně: paní Zdeňka se tu netajila se snahou svou i hnutí, které zastupuje, prosadit tyto své vize v parlamentu, nedejbože ve formě nějakého zákona. Nemám příliš valné mínění o této naší ústavní instituci, jenom doufám, že si poslanci zachovají aspoň kousek zdravého rozumu. Nicméně tuto debatu sleduji a vím, že i některé parlamentní strany jsou těmto tendencím nakloněni. Mrazí mne z toho, že by se fundametalisté typu p. Zdeňky prosadili na takových místech a z problému etického se za kažkou cenu snažili vytřískat politický kapitál.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Re: Re: Potraty II. Eva, 31 let, syn 3 roky, 11.týden 23.3.2000 13:19
*Re: Re: Potraty II. Darja 23.3.2000 13:35
**Re: Potraty II. Radim, 2.5 roku, 10 mesicu 23.3.2000 13:48
***Re: Potraty II. Darja 23.3.2000 13:59
***Re: Potraty II. Lenka,11 týden 23.3.2000 14:49
****potraty Jana 2 děti 16.4.2000 21:41
***Re: Potraty II. Mirka, 26. týždeň tehotenstva 23.3.2000 15:2
***Radimovi Eva, 31 let, syn 3 roky, 11.týden 24.3.2000 7:18

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.