| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

4.7.2001 8:08:51 Inka, 28 týden

Předporodní kurzy u Apolináře

Ahoj holky,

chtěla bych navštívit nějaké předporodní kurzy a vzhledem k tomu, že jsem se rozhodla rodit u Apolináře,kde mají více druhů kurzů, prosím o radu někoho, kdo se jich zúčastnil.
Stojí "za to" investovat peníze a čas (především manželův, který je dost vytížený v práci) do kurzů které jsou 3x2 hodiny (Kč 700,-),nebo se všechno podstatné dozvíme v jednorázovém kurzu (Kč 300,-)?

Dále tam mají ještě kurz pro přípravu maminek k porodu (Kč 700,-), jenže nevím, jestli to je kurs pro maminky, které budou u porodu sami, nebo je to ještě něco navíc, co bych měla absolvovat ještě k předporodnímu kruzu s manželem.

Ještě jsem se chtěla zeptat na cvičení pro těhotné, které také u Apolináře pořádají- je to spíše příprava k porodu (dýchání atd.) ,nebo je to skutečně civčení třeba i s mírným posilováním?

Prosím, kdo máte nějaké zkušenosti,poraďte.

Díky a přeji Vám všem pohodové těhotenství a krásná a zdravá miminka.

Inka
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Předporodní kurzy u Apolináře Inka, 28 týden 4.7.2001 8:8
*Re: Předporodní kurzy u Apolináře Jana, 29. týden 4.7.2001 22:35
**Re: Předporodní kurzy u Apolináře Inka, 29. týden 19.7.2001 13:52
***Re: Předporodní kurzy u Apolináře Jana, 32. týden 24.7.2001 21:42
****Re: Předporodní kurzy u Apolinář... Inka, 30. týden 25.7.2001 11:25

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.