| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Děti a peníze

2.7.2001 13:26:18 Anna

Re: krádež

Ahoj holky, rozhodne nejste hamizne a uz vubec ne hyeny, jen do me doma vic hustili, ze host do domu a tak je mi blby jim nedat . Jasne , ze rajcata za ctyricet korun kilo take nerozdavam . Ale chleba s maslem nebo se sadlem u nas vetsinou nekde vyhrabu. Usetrim to za jinou zabavu. Beru to jako dan jejich " socialnimu vzdelavani " v uvozovkach. Jednou jsem mela nejake pochybnosti o chlapci ,ktery k nam chodil denne a odchazel i devet vecer.. kontaktovala jsem jeho maminku / privydelava si v noci v Karlovych Varech / a jak jsme tak pokecaly, pak se to srovnalo. Ja jsem pak uz vedela, proc se synackovi nechce domu, maminka slapka pak uz vedela, ze do peti mi navstevy nevadi , ale od sedmi vecer vyhazuju na autobus .A musi mit hromadne napsane ukoly a uklizeno v pokoji. Vetsinou uklizi dohromady..Nekolikrat chtel mladik u nas prespat, ale odmavla jsem to az jak mu maminka povoli a bylo to.Ted pry si pobyt u nas pres noc chce prat k narozeninam . Tesi me to, ale cekam, az co maminka. Je to kupodivu " slusna zenska ". Jen ma neslusne povolani...
Pokud chce nejakej synacek suncicku, je to jednoduche.. Nemame , chces chleba s maslem ? Ne? Tak je mi lito . / Ted odbocim. Uvedomila jsem si, ze za meho mladi bylo plnohodnotne jidlo chleba s maslem. Dnes to funguje jen jako podklad pro neco, co se da navrch. Ale jak jsem ted pozorneji cetla vase prispevky, doslo mi, ze vsechny mate deti mladsi .Myslim, ze v sedmi letech k nam nikdo ani nechodil. Snad s maminkou - znami, nebo na nejakou oficialni oslavu, kde byli pod dozorema zabavu trochu ridi nekdo velkej. organizovala jsem jim hry a delala rozhodciho. Nejlepsi to bylo v dobach, kdy se deti potkavali pouze venku za humny.Bohuzel ne vsichni bydlime na vsi , ktera ma humna a dostatek deti k tomu , co ? Ja mam dvanact a ctrnactilete habany ,a tam uz jim do kamaradu mnoho mluvit nelze .Mejte se hezky a teste se na patnactilete navstevniky. Verte mi, ze bude hur...A kdyz uz nepustite cizi deti do domu, musite pustit ty sve za nimi..Zatim mi ta moje verze, ze vsichni ti zrouti spasaji me zasoby u me doma, pripada bezpecnejsi, i kdyz mozna o deset korun denne drazssi, nez je pustit neznamo s kym neznamo kam..

A jeste jedna vec,na kterou casem narazite. U vetsiny kamaradu znam rodice a u tech dobrych se obcas navstevujeme..A moji kluci se stejnou merou stravuji u nich. Takze ja zivim jednoho kamarada z patku na sobotu a cizi maminka zivi moje dva ze soboty na nedeli pristi tyden.. Nemam se dobre ? Mam totiz prave v sobotu vecer volno do vsech deti !Anna
Odpovědět
Průběh diskuze (19 názorů)
krádež jana, jeden syn 6,5 13.4.2001 19:47
*Re: krádež Mirka , syn - 9 14.4.2001 14:15
**Re: krádež jana, jeden syn 6,5 15.4.2001 9:46
***Spíš dotaz než odpověď Mirka , syn - 9 15.4.2001 20:23
****Re: Spíš dotaz než odpověď jana, jeden syn 24.4.2001 19:45
*Re: krádež Zuzana,32 let,syn 8 let 25.4.2001 11:43
**Re: krádež Jarka dvě děti 25.4.2001 13:3
**Re: krádež Jana 4.5.2001 20:21
***Re: krádež Zuzana,32 let,syn 8 let 9.5.2001 7:6
****Re: krádež Jana 9.5.2001 19:56
*****Re: krádež Zuzana,32 let,syn 8 let 10.5.2001 11:28
**Re: krádež Anna 22.6.2001 14:47
***Re: krádež Zuzana,32 let,syn 8 let 25.6.2001 7:54
****Re: krádež Jarka, dvě dcery 25.6.2001 9:5
*****Re: krádež Zuzana,32 let,syn 8 let 25.6.2001 12:29
*****Re: krádež Anna 2.7.2001 13:26
******Re: krádež Mirka, dítě 10 let 8.7.2001 17:21
***Re: krádež Mirka, syn 10 let 25.6.2001 18:26
****Re: krádež jana 30.6.2001 9:35

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.