| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Úřední okénko - ostatní

28.6.2001 17:14:36 Věra

Změstnanecký poměr nebo podnikatelka?

Dobrý den,
omlouvám se, že ruším, ale nevím, kam se obrátit.
Povedlo se mi.....
Delší dobu jsme se s manželem pokoušeli o potomka a nedařílo se. Když jsem na to přestala myslet a zorganizovala si život jinak, povedlo se.
Jsem zaměstnaná u jedné české firmy. Počátkem měsíce jsem dostala velice zajímavou nabídku - na externí spolupráci s jinou firmou - na živnostenský list. Než jsem nabídku přijala, udělala jsem si těhotenský test, který byl negativní. Jelikož jsem musela reagovat rychle, domluvila jsem se s mým současným šéfem, že ke konci srpna skončím a začnu pracovat jako fyzická osoba pro jinou firmu. Výpověď jsem ale zatím nedala, jelikož jsme se domluvili na dohodě ke konci měsíce.Jelikož se ale stále nic nedělo, uděla jsem si test znovu (14 dní po termínu menstruce) a ten byl POZITIVNI.
Teď nevím, co mám dělat. Můj současný šéf nebyl rád, že končím a možná by byl rád, kdybych ještě alespoň na ten + - půlrok zůstala.
Já bych ale raději začala spolupráci s onou firmou, nevím ale, co bude pro mě i pro děťátko lepší. Jestli odejít na mateřskou dovolenou ze zaměstnaneckého poměru nebo jako podnikatelka. Možná byste mi mohli poradit alespoň na koho se obrátit nebo v jakých zákonech hledat.
Moc děkuji a přeji hezký zbytek dne.
Zdraví
Věra Friedlová
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Změstnanecký poměr nebo podnikatelka? Věra 28.6.2001 17:14

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.