| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Povídky, básničky a ostatní tvorba

28.6.2001 16:43:42 Eva

VIKEND BYL V POHODE, ZVLASTNI TIM, ZE JSEM DELALA j a h o d o v e k n e d l i k y ,

VIKEND BYL V POHODE, ZVLASTNI TIM, ZE JSEM DELALA j a h o d o v e k n e d l i k y ,

deti z toho byly uplne vypleskly a ptaly se, co se deje. A JA BYLA TAKY UDIVENA, protoze byly neskutecne dobry, asi se to neda zapomenout, jako kdyz jednou jezdis na kole nebo plaves, vysli jsme si do CARREFOURU a doprali si ZAZITEK
HMOTY!, proste potrebuju zjistit ceny a jestli ma smysl pro me chodit do obchodaku NA KRIZOVATCE...
a tam jsem prave nakoupila na ty knedliky, ABYCH JIM UDELALA RADOST!
a melo to rezii naprosto dokonalou,
protoze u nas spal Jakubuv byvaly spoluzak (meli spolu jet na chatu a nedopadlo to, tak si to nejspis chteli vynahradit!)
a ten odesel po ranu, jen CAJ DO POSTELE jsem jim naservirovala
JAHODOVEJ, at ma chlapec nejake zazitky, a v duchu mi prislo lito, ze nejsou jeste ty knedliky, myslela jsem, ze se budou chlapci povalovat, jak tak byva jejich zvykem, a ja to zatim hrave zvladnu...
ODESEL, ODESEL, co se da delat, tj. takovy to "soukromi sneni", ktery se malokdo dozvi, neb se vetsinou nerika nahlas!
NO A JA JSEM TY KNEDLIKY UMOTALA v pul treti, neb jsme se s Jakubem zamotali v tom krasnym fungl novym obchodaku, A ON ZROVNA PRISEL ZAS, kdyz jsem je tahala z hrnce...
A to jeste neni vsechno: vysly zrovna NA KAZDYHO CTYRI, ackoliv Jakub jednu jahodu sned a my s Hanzlem jednu napul a jedna byla shnila... pul kila 39,90
Nakecali jsme si na to kysanku a jogurt, osladili vrchovate A BYLA NEDELE!
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
VIKEND BYL V POHODE, ZVLASTNI TIM, ZE JS... Eva 28.6.2001 16:43
*Re: VIKEND BYL V POHODE, ZVLASTNI TIM,... Vera S. Clarisska 5, USA 10.7.2001 18:45

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.