| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi maminkami

28.6.2001 9:07:52 Eva, Davídek 1 měsíc

Pomoc!

Milé matky,
prosím moc někoho, kdo mi může poradit.
Máme měsíčního chlapečka, moje vytoužené děťátko.
Myslím si, a poradna to potvrzuje, že dobře prosperuje. Při narození vážil 3760g a nyní 4200g.
Je ale velmi hladový a nechce být ani chvíli sám. Musím ho celý den nosit a kojit, nosím ho v šátku, tak je to o něco snažší, ale stejně je to vyčerpávající.
Davídek neumí spát nepřetržitě delší dobu, budí se velmi často i v noci, vlastně nejdéle spí tři hodiny.
Problém je v mém muži, který studuje medicínu (poslední rok). Je mu dvacet čtyři let (mně je 31).Od té doby, co se nám chlapeček narodil, je velmi nervozní. Prinesl mi domů váhu a trvá na tom, abych zapisovala, kolik Davídek vypije při každém krmení.
Jeho častý hlad a každé zaplakání pokládá za důkaz mé nedostatečné laktace. Já mám ale mléka dost.
Neustále chlapečka prohlíží a kontroluje a v noci většinou nespává, protože se bojí, že Davídek přestane dýchat.
Jsem už z něho zoufalá, je úplně vyčerpaný (manžel), třesou se mu ruce a není schopný cokoliv rozumného udělat, natož mi nějak s Davídkem pomoci. Já bych ale pomoci potřebovala, sotva stačím postarat se o dítě a najednou si připadám, jako bych měla ty děti dvě.
Zažil někdo něco podobného? Co jste dělali? Já jsem bezradná.
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Pomoc! Eva, Davídek 1 měsíc 28.6.2001 9:7
*Re: Pomoc! Kateřina (Markétka, 3 a 3/4 roku) 28.6.2001 9:35
*Re: Pomoc! Marcela 28.6.2001 11:34
*Re: Pomoc! Helena,dcera 2,5 roku 29.6.2001 9:9
*Re: Pomoc! Dana, dvojčata 30.6.2001 18:2
**Re: Pomoc! Eva, Davídek 1 měsíc 1.7.2001 10:50
***Re: Pomoc! Sylvie 1.7.2001 18:8
****Re: Pomoc! Dana, dvojčata 1.7.2001 22:8
*Re: Pomoc! Petra, 25 let + Sandra ,12 týdnů 3.7.2001 20:13

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.