| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Rozvod, rozchod

27.6.2001 19:38:04 Mirka

Re: Jak na tchýni?

Takže: papíry jsem neviděla, ale pokud vím, je celý dům rozdělený tak, že je v každém patře jeden nájemník, pouze tchýně sdílí patro s nějakým mládencem a tedy se dohodlo - podle tchýnina tvrzení - že se odprodá celý dům podle velikosti podílů - tedy každý jednu třetinu a oni dva po šestině. Mládenec nicméně svůj díl pronajímá, což nesmí, pokud to ostatní spoluvlastníci nepovolí - z toho je vidět, že je odprodán podíl na celé nemovitosti. Právnická osoba založená není, taky je jich asi málo - to nevím. Jde mi spíš o to, kdo ponese následky - když moje matka kdysi zdědila třetinu chalupy a chalupa začala padat, museli jsme (na příkaz obce) provést opravy, jenže naše rodina se jaksi dohodla - naši odkoupili zbytek domku za symbolickou cenu a co by jinak dali příbuzným ,to dali do oprav ze svého. Odtud vím, že lze rozhodnout o nutných úpravách úřední cestou...Ale stejně jsem z toho tak trochu jelen:o))
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Jak na tchýni? Mirka 27.6.2001 13:20
*Re: Jak na tchýni? Jarka, dvě dcery 27.6.2001 13:49
*Re: Jak na tchýni? Stáňa(41)+Ondra(7,5) 27.6.2001 15:30
**Re: Jak na tchýni? Mirka 27.6.2001 19:38
*Re: Jak na tchýni? Marcela 27.6.2001 16:14

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.