| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Interrupce

27.6.2001 13:32:10 Jarka, dvě dcery

Pro Sharon - ale i pro ostatní

Sharon, to jsem ráda, že jsme na tom stejně. Vždycky, když čtu tvoje příspěvky, tak si říkám, že musíš být prímová holka, ve spoustě věcech máš tak hezky jasno, urovnáno a dokážeš to pěkně zformulovat, ne jako já, já těch slov potřebuju daleko víc, abych se nějak vyjádřila. Ale v podstatě mi tvé příspěvky jsou hodně blízké úhlem pohledu, přístupem, stylem - trochu nadsázky, trochu humoru a všechno tak pěkně vyvážené. Ale proč to píšu, nedávno jsem se tu v jiné diskuzi vyjádřila v tom smyslu, že kdyby jsme se třeba sešly všechny někde na kafi, tak bysme třeba čuměli, co jsme vlastně zač. Že z té písemné diskuse se nedá až tak úplně posuzovat člověk, jaký je atd., že když tu někdo nastolí problém, musí počítat s tím, že se k němu vyjádří i někdo, koho by se na to osobně nezeptal. Téma, které jsme možná trochu nepatřičně rozvinuly na této stránce mě přesvědčuje, že i z psaného slova poznáš, kdo jaký je. Jsem moc ráda, že můj dojem, který jsem z tebe měla, se mi potvrdil a že tyhlety nadpozemské a nevysvětlitelné a různě náboženské záležitosti vidíme stejně. A zrovna tak mě to těší u Petry a Kateřiny. Protože je fajn, odiskutovat, přít se o názorech, přesvědčovat, nebo naopak ustupovat, ale alespoň mě hezky hřeje na srdíčku, když se tu sejdeme takhle spřízněné dušičky a hezky si spolu zanotujeme. Všechny vás zdravím. :o)))
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Pro Sharon - ale i pro ostatní Jarka, dvě dcery 27.6.2001 13:32
*Spřízněné duše :)) Sharon 29.6.2001 0:13

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.