| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Rodina a jak v ní přežít

25.6.2001 16:07:01 Sharon

Ztracená holčička??

Lucko, víš, trochu ten případ sleduju, protože když se před dvěma lety ztratila ve stejném městě jiná holčička, kterou posléze našli zavražděnou, byla stejně stará jako moje dcerka a velmi mě to tehdy vzalo. Upřímně ti řeknu, že jsem měla tehdy šílenej strach a prakticky ho mám pořád, protože úchylů a sadistů je nějak čím dál víc a bez kontroly. Ale to jsem odbočila. Příběh této malé Terezky je trochu podivný. Jednak její maminka stále mění výpovědi a navíc mě zarazil fakt, že holčičce v pátek píchali nemocné ouško a v pondělí už byla s antibiotiky ve školce. A den na to, tedy v době, kdy měla stále ležet dle mého v postýlce a léčit se, se údajně ztratila z hřiště. Nevím, jestli se něco nezměnilo, pokud tě to tolik zajímá, podívej se na stránky některých českých novin. Ale mně to přijde opravdu velmi zvláštní...
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
stratené dieťa Lucka 25.6.2001 14:37
*Ztracená holčička?? Sharon 25.6.2001 16:7
*Re: stratené dieťa Jana, 31 let 26.6.2001 7:16
*Re: stratené dieťa Zuzana,32 let,syn 8 let 26.6.2001 8:29

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.