| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

25.6.2001 12:51:10 Jana*, 14.týden

Těhotenská móda

Ač se píše, že těhotenskou módu potřebují těhotné až od ukončeného 4. měsíce, tak já jsem už vyrostla ze všech svých největších věcí, do mnohých se mi nevleze bříško a do jiných zase prsa.
V sobotu jsme tedy vyrazili do Dětského domu v Praze na módu Tveret a mohu to jen doporučit. Na to, že je to malovýroba, mě překvapily prostě normální, v Praze běžné ceny. Vše je hezky zpracované a opracované (zapošití švů apod.). Ceny za šaty podle střihu, délky a rukávů byly od ca 800 do ca 1500. Kalhoty jako kdekoli jinde v obchodě - strečové (1100 - 1300), bříško se do nich vejde až do 9. měsíce, halenky za 700 až 1200.
Jediné, co mi připadá nepřiměřeně drahé, je spodní prádlo. Kalhotky za 250 a více. Poradíte mi, kde sehnat v Praze levnější spodní prádlo pro těhotné ?

Hezké těhotenství všem ! Jana*
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Těhotenská móda Jana*, 14.týden 25.6.2001 12:51
*Re: Těhotenská móda Jana 25.6.2001 14:18

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.