| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Rodina a jak v ní přežít

22.6.2001 23:46:04 Eliška, 29 let

Re: Nechci po ničem pátrat, ale.....

Holky,
děkuju za radu. Poslední dva dny jsen o tom přemýšla pořád a došla jsem skoro ke stejnému výledku, jako mi poradila Helena.
Nechci to vědět, ani po ničem pátrat. Jestli opravdu někde ulítnul, ať si to vyřeší sám. I kdyby mi opravdu zahnul, ať mi to neříká. Radši se budu chvíli trápit nepodloženou nejistotou než se sesypat z přiznání, které z něj nechci páčit.

Magdo, nemůžu se ho zeptat. V tuhle chvíli bych neunesla, kdyby se náhodou k něčemu přiznal.

Do knihovny určitě půjdu, půjčím si nějakou knihu (že mě to nenapadlo už dávno) a prostuduju. A na zmrzlinu zajdu, jen co se toršku oteplí.

Je to hodnej chlap, stará se o mě i o mimiska, možná mi opravdu jenom straší ve věži. I já se teď v těhotenství chovám jinak, třeba jen neví, jak se má chovat on. Nechám to zatím vyšumět.

Děkuju za radu.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Nechci po ničem pátrat, ale..... Eliska, 29 let 21.6.2001 17:52
*Re: Nechci po ničem pátrat, ale..... Magda 22.6.2001 11:1
*Re: Nechci po ničem pátrat, ale..... Helena, dva kluci 22.6.2001 14:19
**Re: Nechci po ničem pátrat, ale..... Eliška, 29 let 22.6.2001 23:46
*Re: Nechci po ničem pátrat, ale..... Michelle 22.6.2001 15:29

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.