Re: milovani JI nebavi - aneb babo rad
Milá V.
I když máš samozřejmě pravdu, že ženy nepotřebují bezpodmínečně orgasmus k tomu, aby se jim líbilo milování. Ale ... přecijen je právě orgasmus důvodem k tomu, aby po milování samy - postupem času - víc a víc toužili.
Je více než jasné, že ženy potřebují především něhu a potěšení v srdci, že ji ten druhý miluje. O tom nejsou žádné pochyby. Ale - orgasmus je tak silný a krásný zážitek, že pokud má být žena v postýlce tak trochu "dračice" je orgasmus nepostradatelný.
Tahle situace přesně kopíruje stav dejme tomu 5-ti letého manželství s dvěmi dětmi. Manželka je unavená, a potřebuje pomoc a oporu v manželovi. Když je manžel šikovnej a pomáhá jí, tak je manželka spokojená ... ale přesto klasická únava prostě udělá své. Pak jí stačí mazlení - i když ví, že manžel už měsíc čeká a nic.
Naopak žena, která se naučila prožívat orgasmus a měla (a stále má) citlivého a šikovného partnera, tak bude po milování toužit i když je unavená. Právě proto, že jí orgasmus bude chybět ...
Mnoho žen se musí orgasmu trochu učit a vyžaduje to kladný a vstřícný přístup z obou stran. Řekne ti to každý manželský poradce, nebo psycholog. Hned od začátku manželství je potřeba citlivý přístup partnera - oba to mají v té chvíli trochu těžké. Manžel se totiž musí naučit "krotit" (pokud bude jednat pouze "pudově" tak víc zkazí než udělá dobrého) a manželka se zase musí naučit pozitivnímu přístupu k milování, musí se naučit se "nestydět" a taky odhodit zábrany. Pokud se tohle povede z obou stran tak se ona postupem času naučí prožívat orgasmus v plné míře (mluvíme tu o opravdovém silném, extaktickém, nekontrolovaném orgasmu, případně orgasmech) a pak je vše na dobré cestě.
To co jsem napsal se samozřejmě týká žen s mírně podprůměrným až sníženým sexuálním apetitem, který má cca 40% žen. Zbylých 60% žen je přirozeně aktivních, s orgasmem nemají problémy, rády a často se milují a jen občas dochází k "nedorozumění".
Pokud má pár problém a od začátku intimního vztahu docházelo k neporozumění a disharmonii, pak je cesta zpět mnohem obtížnější. Zaprvé si to musí oba uvědomit. Manžel se musí ihned umírnit a manželka musí pomalu, pomalinku měnit svůj postoj k milování.
Problém je tu ale s podvědomím :( Ty ztracené a nepěkné roky pořád vězí v hlavě a když dojde opět k mírné disharmonii, vzpomene si na to, jak to bylo dřív a máme tu problém velikosti velblouda :)
Takže bych to uzavřel - orgasmus je samozřejmě důležitý. Ani ne tak pro ženu samotnou (jak jsem řekl, ženy jsou spokojené i bez něho), ale především pro muže ! Jak totiž jednou pečlivý a šikovný partner naučí svoji milou prožívat plný orgasmus, pak už ji později nemusí dlouhosáhle přemlouvat k milování.
Pokud tu jsou dámy, co by mohly moji "přednášku" :-) potvrdit, byl bych moc rád :-)
Přeji mnoho štěstí !
Fanda
Odpovědět