| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Rodina a jak v ní přežít

20.6.2001 0:05:24 Jana

Násilí v těhotenství

Včera u nás byla velká bouřka. Mám 14 dní do porodu a muž mě zmlátil, protože jsem mu pohnula monitorem
v jeho kanceláři - má ji vedle ložnice. Nedokážu totiž sedět u počítače s tak velkým břichem, tlačím si ho o stůl, takže jsem posunula o kousek dopředu monitor. Není to poprvé, minule mi dal zase takovou facku, že mi rozbil brýle. Včera nezůstalo u facky a sprostých nadávek, ale dokonce si na mě vzal kožený opasek a mlátil mě schoulenou v posteli v dece, když jsem mu na jeho hrubé nadávky, začala pomlouvat jeho dům. Nebolelo to, ale klepala jsem se ještě 2 hodiny, mimčo bylo v bříšku až do rána stejně neklidné jako já. Nedokážu od něj odejít, nikoho jiného nemám a mám ho přece jen ještě pořád ráda.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Násilí v těhotenství Jana 20.6.2001 0:5
*Re: Násilí v těhotenství sally 20.6.2001 2:43
*Re: Násilí v těhotenství Jarka, dvě dcery 20.6.2001 4:42
*Re: Násilí v těhotenství Michelle 20.6.2001 7:10
*Re: Násilí v těhotenství Zuzana,32 let,syn 8 let 20.6.2001 8:0
*Re: Násilí v těhotenství Petra (28) 20.6.2001 9:20
*Uteč od toho hajzla co nejdříve!!! Sharon 20.6.2001 10:31
*Re: Násilí v těhotenství Vendula, dvě děti 20.6.2001 15:12

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.