| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Otec u porodu

27.4.2003 14:38:12 Beruška,Deniska* 19.3.2003

Tatínek u porodu

Můj manžel nejdříve u porodu být nechtěl.Nechtěla jsem ho nutit a tak jsem poprosila mojí sestru. Jenomže ta otěhotněla dva měsíce po mě a tak jsem nechtěla, aby byla u porodu. Nevěděla jsem jaký porod budu mít a asi by to pro ní po psychické stránce nebylo dobré. Nakonec jsem měla porod dost komplikovaný a dlouhý a tak jsem nakonec byla ráda, že manžel byl se mnou. Rodila jsem skoro dva dny. Manžel byl fantastický a dost mě podrželo, že byl celou dobu se mnou. Držel mě za ruku a byl i první , kdo si naší holčičku pochoval. Jeho vztak ke mě se po porodu dost změnil a naší malou Denisku zbožňuje. Pomáhá mi, kde to jde. A tak mohu tatínka u porodu jedině doporučit.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Mohu jen doporučit... Kyti a 3 poupátka 13.12.2002 18:38
*Re: Mohu jen doporučit... Dina 21.2.2003 8:17
**Manžel, partner u porodu...ano!! Sylva 22.3.2003 20:45
***Tatínek u porodu Beruška,Deniska* 19.3.2003 27.4.2003 14:38

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.