| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Náhradní rodina

15.6.2001 19:03:27 Míša, syn 4 roky

Re: názor manžela

Ahoj Věro,
já bych popřemýšlela, jestli s chlapem, co chce buď chytré dítě nebo nic, vůbec děti mít.
Inteligence je sice do jisté míry dědičná, ale nikde není psáno, že by třeba dva doktoři nemohli zplodit dítě, které nepochopí ani malou násobilku (mám spolužačku, jejíž rodiče mají titul před i za jménem a ona to dotáhla "jen"). Vyloženě uhozené mi přijde předpokládat, že vaše dítě nemůže být postižené, protože vy dva jste "normální".
Na druhou stranu bych ani neházela flintu do žita - ono něco jiného je přemýšlet o dětech, dokud je člověk nemá. Nějaké sny o tom, jak by moje dětičky mohly vypadat a čeho by měly v životě dosáhnout, jsem měla taky (a přijde mi to normální). Ale od té doby, co mám dítě doma a vidím ho vyrůstat, si jen přeju, aby byl v životě šťastný. A je mi úplně jedno, jestli bude v rodině první, kdo neabsolvuje VŠ a bude se živit třeba jako pekař.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
názor manžela Věra (24 let, bezdětná) 15.6.2001 15:25
*Re: názor manžela Míša, syn 4 roky 15.6.2001 19:3
*Re: názor manžela sally, vdaná, bezdětná 15.6.2001 22:58

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.