| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Povídání o škole

15.6.2001 15:49:38 Šárka, syn 10let

Re: Jak kupujete školní potřeby

Milá Violo,
můj syn chodí teď to třetí třídy. Po první i druhé třídě jsme veškeré pomůcky (děti dostaly seznam ze školy na malém papírku) nakoupili ještě v červnu - hned po té, co děti seznam dostaly. Poslední týden školy po odevzdání knížek, přinesení kufříku s pomůckami na výtvarku, výkresů,.... uklidíme vše staré (nevyhazujeme, u nás se musí vše uchovat -Davidovi na tom moc záleží) a na poličku se školními pomůckami dáme nově nakoupené. A pak už nemusíme nic shánět a můžeme na školu na dva měsíce zapomenout.
O slevách nic nevím (asi nejsou, nebo jsou před začátkem školního roku, ale to už nás nezajímají a i kdyby byly velmi lákavé, nechci náš systém měnit, protože jsem z těch, co chtějí mít vše připraveno včas).
Špatnou zkušenost máme čerstvě s aktovkou. David měl od první třídy takovou kvalitní, hezkou (a drahou - 870 Kč!!). Držela dobře, ale pak se jednak trochu pochroumala při dopravní nehodě letos v březnu (Davíka srazilo na přechodu pro chodce cestou do školy auto, ale ač auto bylo notně zdemolované, on sám vyvázl s doslova párem modřin a odřenin) a jednak už byla moc dětská a děti se začínaly Davidovi smát. Tak jsme koupili batoh školní. Nakoupili jsme v zavedeném obchodě s koženou galanterii, batoh vypadal dobře a kvalitně, levný rozhodně nebyl (840Kč). No a za tři týdny začal povolovat šev u zipu k největší přihrádce! Teď nás čeká reklamace, jen jsem váhala, zda mám riskovat používání batohu ještě těch pár dní školy. No, nebudu čekat, v pondělí se do reklamace pustíme.
Nevím, k čemu Ti mé obyčejné líčení obyčejných zážitků bude, ale já jsem už teď potřebovala trochu vypnout z toho shonu v posledních týdnech a tak jsem se dala do psaní.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Jak kupujete školní potřeby Viola Plchová 15.6.2001 13:13
*Re: Jak kupujete školní potřeby Šárka, syn 10let 15.6.2001 15:49
*Re: Jak kupujete školní potřeby Zuzana,32 let,syn 8 let 18.6.2001 10:48

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.