| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Rodina a jak v ní přežít

13.6.2001 19:51:29 Eva, Péťa 1 měsíc

Starší sestra mne nenávidí

Ahoj,

mám problém, který mne velice tíží, jsem z něj smutná a je mi do pláče. Má starší (o 10 let) sestra mne neměla nikdy moc v lásce a teď to ještě víc stupňuje. Když jsem jí po porodu volala, že máme chlapečka, tak jsem si vyslechla poze pár vět asi tohoto znění: "A to se jako mám zbláznit?" a "To už naši nebudou mít na Haničku tolik času, taky jsi mohla počkat, dyť ji nebudu moct tak často posílat za dědou" A ještě mi vyčetla, že jsem nepomohla na zahradě u rodičů, když bylo potřeba cosi překopat. Ta akce se konala asi tři dny před tím, než jsem porodila. Můj manžel byl v zahraničí a tak jsme opravdu nepomohli. Naše spory se táhnou od dětsví, Jana byla vždycky přesvědčená, že mne rodiče protěžují. Dneska vím, že mi někdy nadržovali, jenže jako dítě jsem si totěžko mohla uvědomit. A pak, ono povinnosti pětiletého dítěte a patnáctileté slečny se zákonitě liší. Jenže to Jana odmítá uznat. Já se s ní nechci pokaždé jen hádat, navíc ona si vždycky dokáže najít něco, čím mne opravdu zraní.

Nemáte někdo návrh, jak to řešit?

Dík

Eva
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Starší sestra mne nenávidí Eva, Péťa 1 měsíc 13.6.2001 19:51

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.