| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Rodina a jak v ní přežít

13.6.2001 9:05:01 DIANA (ta, co se ptala)

Re: Jaký máte názor na sexuální vzdělanost dětí?

Asi bude opravdu nejlepší se obrátit na odbornou literaturu, která je určena pro vzdělání v této otázce pro děti.
Jinak - SHARON - ohledně toho mého zneužívání - naštěstí to na mě nezanechalo ničivé následky - rodiče za to neodsuzuji, ale určitě to v životě svých dětí udělám jinak. Bratranec je o šest let starší - takže mu bylo jedenáct a mě pět, když to začalo. Nevím, jak přesně dlouho to trvalo, ale hezkou řádku let určitě. Vždy mi řekl, že je to naše tajemství. A v době, kdy jsem začala chápat, že mě zneužíval - se opravdu zbláznil - je nyní v invalidním důchodu s nějakou psychickou chorobou - takže naděje na to, že by ho zavřeli, žádná není, a taky bych to neměla jak prokázat.
Takže jsem se rozhodla, že tohle v rodině raději šířit nebudu - jenom by to udělalo chladné vztahy a k ničemu by to nevedlo. Ale jak říkám, své děti tedy poinformuji zavčas.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Jaký máte názor na sexuální vzdělanost d... Diana, 23 let, dcera 2 roky 12.6.2001 9:35
*Re: Jaký máte názor na sexuální vzděla... Mirka 12.6.2001 15:59
**Re: Jaký máte názor na sexuální vzdě... DIANA (ta, co se ptala) 13.6.2001 9:5
***Re: Jaký máte názor na sexuální vz... Zuzana,32 let,syn 8 let 13.6.2001 9:47
*Sexuálně vzdělávat odmalinka! Sharon 13.6.2001 7:39

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.