| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Školka

jesle - mám to zkoušet dál?

Ahoj maminky,
chtěla bych Vás o názor, resp. o Vaši vlastní zkušenost. Zkusila jsem dceru dát na dopoledne (3-3,5 hodiny)do jesliček a to jen 3x v měsíci (jsem na MD). Přiznejme si, že se trošičku volna na zařízení různých věcí hodí každému a navíc máme v poslední době dost starostí s dokončováním a zařizováním nového bydlení. Moje kamarádky mají s tímto druhem občasného hlídání v jeslích dobré zkušenosti a tak jsem to zkusila také.
První dvě návštěvy proběhly bez nejmenších problémů, i když se Markétka prý více držela u "tety" než aby si hrála s ostatními dětmi. Třetí a čtvrtá návštěva již byla ve znamení pláče při mém odchodu a ještě chvíli potom, ale pak to již bylo dobré. Při posledním pokusu se mě držela jako klíště a plakala a při vyzvedávání z jesliček jsem jí nalezla sedící a plačící na klíně jedné "tety" a tak prý strávila celé dopoledne. Nevím, jestli se mám dál pokoušet a snažit se to překonat nebo to vzdát. Nechci se vzdávat předčasně , ale samozřejmě nechci také za každou cenu dítě stresovat jrn proto, že by se mi to volno 3x do měsíce "hodilo". Poraďte prosím, co mám dělat! Znáte to také?

Díky za Vaše názory.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
jesle - mám to zkoušet dál? Helena z Liberce, Markétka 21 měs. 12.6.2001 21:43
*Re: jesle - mám to zkoušet dál? Sylvie 18.6.2001 0:13
*Re: jesle - mám to zkoušet dál? Ela,2 deti 26.7.2001 21:34

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.