| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

10.6.2001 18:59:07 Darina

Re: Mám doma šmudlu

Milá Anetto,
většinu toho, co ti chci napsat už bezvadně popsala Jarka, takže jenom pár dodatků: zkus někde vyhrabat svoji důstojnost /jako se to povedlo mě před pár dny při rozhovoru na totožné téma/, není žádný důvod, proč bysme měly hopsat kolem chlápka, který je takové prase /nikoli šmudla/, že mu nestojíme za to, aby se kvůli nám umyl. Nemluvím o deodorantech, či parfémech, kterým nijak nefandím, jde mi o prosté omytí. Buď nekompromisní, nebo se ti po pár letech začne zvedat žaludek z toho, kam jsi to vlastně dotáhla.
Mluvím ze své zkušenosti. Deset let jsem byla samé ťuťu ňuňu : a že by si náš miláčíček umyl na večer přirozeníčko...podívej, tohle je vodička a neboj, neukousne ti ho, a omýt v umyvadle nestačí, tady je vana, můžeš to pro mě udělat, že bys v ní minutu pobyl, pojď vlez si ke mě, nechceš mě umýt..??...
Sekretářku nepovažuj za hrozbu, udělej scénu, vyjádři přesně, co považuješ za minimum hygieny slušného muže a trvej na svém, pochopí to dost rychle, že tentokrát to myslíš vážně. Já jsem před pár dny zjistila, že už mi to za to nestojí a pokud si to má drahá polovička nesrovná, budu to řešit dost radikálně /což jsem mu raději neříkala, rozvádět se nechci/. Každopádně to pochopil, řekl, že nevěděl, že na tom tak trvám atd.
A ještě k tomu, jak jsi psala o tom orálním sexu - nezajímej se tolik o to, co mají muži nejraději, jak si ho udržet, zalíbit se mu..., nejsi jeho sekretářka a on není tvůj zaměstnavatel, muž si musí své ženy vážit, tak se před ním neplaz a umožni mu to.
Jinak podotýkám, že svého muže velmi miluji a náš vztah považuji za úplně dobrý, jestli někomu připadá můj příspěvek moc drsný, můžu ho ubezpečit, že jinak nejsem tak úderná a proti mužům nic nemám. Tak zatím se měj a napiš, jak to u vás dopadlo Darina
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Mám doma šmudlu Anetta, 27 let 7.6.2001 23:15
*Re: Mám doma šmudlu Lucie 8.6.2001 9:6
**Re: Mám doma šmudlu Jarka, dvě dcery 8.6.2001 11:26
*Re: Mám doma šmudlu Zuzana,32 let,syn 8 let 8.6.2001 10:53
**Re: Mám doma šmudlu Petra 2 děti 8.6.2001 10:59
*Re: Mám doma šmudlu Iva, dvě děti 9.6.2001 13:2
*Re: Mám doma šmudlu sally 9.6.2001 18:46
*Re: Mám doma šmudlu Darina 10.6.2001 18:59

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.