| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi maminkami

9.6.2001 13:32:25 Martina S.

Pozdrav pro Jitku Soukupovou!!!

Ahoj Jitko,

30.3.2001 se mi narodila v Neratovicích holčička Natalie-Jana 3850g a 52cm.Jak jsi na tom ty už máš miminko a jestli ano tak, co to je. Chystala jsem se volat hned po příchodu z porodnice, ale dost dlouho mi trvalo než, jsem se dala sama do pořádku a hlavně, než se mi podařilo, aby znovu fungovala domácnost. Nebyla jsi náhodou v termínu 28-29.3.2001 v Neratovicích na prohlídce? Já jsem tam ležela a byla tam nějaká paní z Proseka podívat se na nadstandard, tak jsem si říkala, jestli to nejsi ty. Pokud máš delší tmavé vlasy a delší zlaté naušnice tak ano. Pokud budeš mít čas a chuť tak zavolej a doufám, že se teď už konečně sejdeme. Já jsem pak před tím porodem byla pořád u doktora a už jsem nestíhala vůbec nic, takže se omlouvám za svou nedostižnost. tel. 81 91 55 95 Zdraví Martina S.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Pozdrav pro Jitku Soukupovou!!! Martina S. 9.6.2001 13:32
*Re: Pozdrav pro Jitku Soukupovou!!! Martina S. 9.6.2001 13:35

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.