| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Studium při mateřské

16.4.2003 13:59:20 Blanka

Re: Dá se studovat s miminkem?

Bubuško,
Záleží na tom, jakou školu studuješ. Já Maturovala loni s devítiměsíčním klukem, druhý 5 letý byl ve školce. Studovala jsem ale dálkově a bylo to vždy jeden celý den za 14 dnů, od 6-7 do pěti hodin. Dítko jsem si brala ssebou. Byl tam se mnou na lavici v tašce. Když brečel, tak jsem ho kojila, třeba i při písemce. Učitelé to většinou brali sportovně.
Jestli studuješ denní studium, doporučila bych ti, aby ses zajímala o to, jestli nemají i dálkové studium, na které bys mohla přejít, třeba i na jiné škole s příbuzným oborem.
Dálkově se to dá, ikdyž to hlídání není. Chce to ale pevné nervy. Často něco zameškáš, ale učitelé jsou většinou vstřícní, pokud opravdu studovat chceš. Na hodiny, které jsem měla mít v 6 ráno jsem chodit nemusela a docházela jsem jiný den, podle dohody s učitelkou, třeba mezi přestávkami v kabinetu.
Jestli chceš, můžeš se mi ozvat, zkušenosti ráda předám.
Blanka
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
hledam kamaradku petra  24.3.2003 9:18
*Dá se studovat s miminkem? bubuška 6.4.2003 0:27
**Re: Dá se studovat s miminkem? Vikki 8.4.2003 11:27
**Re: Dá se studovat s miminkem? Miriam 8.4.2003 12:29
**Re: Dá se studovat s miminkem? Lucka, 1 dítě 9.4.2003 23:44
**Re: Dá se studovat s miminkem? Blanka 16.4.2003 13:58
**Re: Dá se studovat s miminkem? Blanka 16.4.2003 13:59

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.