| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Problémy v těhotenství

8.6.2001 12:58:39 Lenka, 24 let ( 13 týden )

Re: Výtok

Ahoj Adriano,

myslím si, že výtok v těhotenství trápí spoustu těhulek. Já jej mám taky, dá se to vydržet, rozhodně bych pokud by to nebylo nevyhnutelné neužívala zbytečně nějaké preparáty. S bývalým manželem jsem hodně trpěla na záněty a výtoky, s dnešním partnerem problémy nemám, i tohle je možné, ale to by si často trpěla na záněty (alespoň já na ně trpěla). Takže si doma jak přijdu z práce beru čisté prádlo, vložky rozhodně nenosím, těch si po porodu užiju až dost. Ale pokud je tvůj výtok natolik silný, že je používat musíš, tak se nedá nic dělat. Já ti moc neporadím a některé bylinky se ani v těhotenství nemůžou. Zkus se zeptat v nějaké Herbě, nebo lékárně.
K tomu svědění, také se mi to párkrát stalo, myslela jsem, že se uškrábu. Dělalo mi to hodně na zádech a bříšku. Mně stačilo tyto "postižené" partie nakrémovat, myslím že to způsobuje voda a mýdlo, naše pokožka je teď moc vysušená.

Přeji ti krásné bezproblémové těhotenství.

Lenka
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Výtok Adriana,20.týden 8.6.2001 11:56
*Re: Výtok Maruška (33.týden) 8.6.2001 12:47
*Re: Výtok Lenka, 24 let ( 13 týden ) 8.6.2001 12:58
**Re: Výtok Monika, 28, 10.tyden 8.6.2001 13:40
***Re: Výtok Dana, dvojčata 8.6.2001 23:37

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.