| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Problémy v těhotenství

8.6.2001 12:47:43 Maruška (33.týden)

Re: Výtok

Taky mi doktorka přišla na slabý výtok a to jsem o tom ani nevěděla. Neměla jsem žádné potíže ani bolesti. Bylo to kolem 25. týdne. Dostala jsem "Dafnegin krém" přímo do pochvy na 14 dní. Byla jsem vždycky zvyklá nosit slipovou vložku, tak mi to ani nepřišlo. Po 14. dnech mě doktorka zkontrolovala, vzala stěry a po dalším týdnu řekla, že už je to dobré, že se to stává dost často. S největší pravděpodobností je to tím, že chodíme častěji na malou, se změnou hormonálních hladin a taky trochu změnou stravy.
S tím svěděním to taky znám. Zkus používat obyčejné dětské mýdlo s lanolinem a hodně mazat buď dětskými pleťovými mléky nebo olejíčkem. Aspoň mně to pomohlo. A hlavně tím předejdeš praskání kůže, která se teď moc natahuje a nemá dost vlastního tuku. Jo a taky nesnesu na těle nic, co má v sobě jen trochu uměliny. Jedině čistou bavlnu.
Maruška
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Výtok Adriana,20.týden 8.6.2001 11:56
*Re: Výtok Maruška (33.týden) 8.6.2001 12:47
*Re: Výtok Lenka, 24 let ( 13 týden ) 8.6.2001 12:58
**Re: Výtok Monika, 28, 10.tyden 8.6.2001 13:40
***Re: Výtok Dana, dvojčata 8.6.2001 23:37

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.