| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kde rodit

8.6.2001 8:24:32 Míša, syn 4 roky

Re: Tehotenstvi a Negativni Krevni Skupina

Ahoj Jani,
díky za odpověď. Mojí kamarádce to v Motole píchli právě automaticky (Rh negativní je nejen ona, ale i její manžel a pochopitelně i jejich syn).
Můj syn je, narozdíl ode mě Rh+, takže v našem případě nebylo co řešit.

Andreo,
já dostala jen tu injekci po porodu. Tedy respektive, dostala jsem dvě, protože po císařském řezu se píchá dvojitá dávka (a vyrábí se jen jednoduché balení už ve stříkačce, takže mě fakt bodali dvakrát).
Na manželův Rh faktor se mě během těhotenství taky nikdo neptal. A když jsem se zeptala já, jestli by se nemělo zjistit, jaký RH faktor má manžel, řekl mi doktor, že nemůže riskovat a věřit mi, že můj muž je skutečně biologickým otcem dítěte. Tehdy se mě to trošku dotklo, ale asi věděl, proč to říká (nedávno jsem narazila na statistiku, podle které prý má čtvrtina dětí v rodném listě jiného otce, než biologického).
Odpovědět
Průběh diskuze (10 názorů)
Tehotenstvi a Negativni Krevni Skupina Andrea, 12. tyden 7.6.2001 19:52
*Re: Tehotenstvi a Negativni Krevni Sku... Zita ( Kačenka , 2,5 roku ) 7.6.2001 20:57
**Re: Tehotenstvi a Negativni Krevni S... Andrea, 12. tyden 7.6.2001 21:33
***Re: Tehotenstvi a Negativni Krevni... Zita ( Kačenka , 2,5 roku) 10.6.2001 21:42
**Re: Tehotenstvi a Negativni Krevni S... Míša, syn 4 roky 7.6.2001 23:16
***Re: Tehotenstvi a Negativni Krevni... Andrea, 12. tyden 7.6.2001 23:33
****Re: Tehotenstvi a Negativni Krev... Jana, syn 22 měsíců 8.6.2001 8:0
*****Re: Tehotenstvi a Negativni Kr... Míša, syn 4 roky 8.6.2001 8:24
***Re: Tehotenstvi a Negativni Krevni... Zita ( Kačenka , 2,5 roku) 10.6.2001 21:33
****Re: Tehotenstvi a Negativni Krev... Míša, syn 4 roky 10.6.2001 21:56

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.