| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi maminkami

4.6.2001 20:42:40 Petra, syn 11 měsíců

Nechce jíst chleba a pečivo

Ahoj,
chtěla bych se zeptat, zda některá nemáte zkušenosti či radu pro mne - malý nechce jíst chleba ani rohlíky ani bábovky atd. Velké kousky jídla zvládá, k obědu má jídlo na kusance a to mu nedělá problémy. Sám jí pouze kukuřičné tyčinky, ty může pořád, krásně je ukousne a sní. Když je nejhůř, tak si vezme i dlouhý piškot, ale kousek rohlíku či chleba si sám neveme, ani když mu nabízím pouze kousek. Co se mi nejvíc podařilo, nalámat rohlík do přesnídávky. Zatím se nijak moc nenervuji, ale mrzí mne, že už je dost velký na to, aby to mohl jíst a mohla jsem mu tím obohatit svačiny. Takto je výběr přeci jen užší. Neznáte nějaké fígle nebo tomu mám nechat volný průběh?
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Nechce jíst chleba a pečivo Petra, syn 11 měsíců 4.6.2001 20:42
*Re: Nechce jíst chleba a pečivo Milka + Kristýnka skoro 16 měsíců 8.6.2001 21:33

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.