| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kde rodit

Re: Infokostka - doplnění k Apolináři

Pro mne tedy v tom základním dotazníku chyběl také jeden údaj a to možnost darování pupečníkové krve. V listopadu 2000 to u Apolináře šlo, pak to bylo možné ještě v Motole. Pokud vím, tak to jde letos i v Podolí - rodila tam nedávno jedna známá osobnost a všechna media to vyzdvihla. Jen bych chtěla dodat, že pokud maminky o darování uvažují, tak u Apolináře je potřeba trochu "tlačit" na sestry v prenatální poradně - jinak Vám dají papír s informacemi a víc nic. Pokud netlačíte, nikdo se Vás na to za celou dobu docházení do poradny nezeptá. Na mne tam personál "zíral jako na exota" že jsem ochotná chodit do poradny místa v pátku ve čtvrtek!!!

Milada
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Re: Infokostka - doplnění k Apolináři Milada, dcera 6,5m, syn 5,5 roku 3.6.2001 22:41
*Re: Infokostka - doplnění k Apolináři marcela 37.t. 10.6.2001 10:32

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.