| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Partnerské vztahy

Re: Bývalý přítel mi vyhrožuje nevěrou

Ahoj Renato,
na Tvém místě bych to v první řadě řekla Petrovi. Pokud je dostatečně zralý, nemůže ho to rozházet. Řekla bych mu, jak se věci mají, možná ne každou podrobnost, ale rámcově to, že se dávný bývalý ozval, vydírá Tě a otravuje. Je to rozhodně lepší, než aby Petr náhodně přišel na nějakou smsku nebo telefonát a domýšlel si kdovíco.
Věřím tomu, že až mu to řekneš, vymyslíte spolu způsob, jak se Dominika zbavit. Nápad Sally na společnou schůzku je dost dobrý. Navrhni Dominikovi, že se spolu klidně můžete sejít, ale i s Petrem, že před Petrem nemáš tajnosti a že Petr o tvé minulosti s Dominikem ví.
Zahoď jakékoliv černé svědomí kvůli Dominikovi, je to dávno uzavřená kapitola Tvého života a nemá právo Tě vydírat.
Zkus to vyřešit co nejrychleji, požadavky a vydírání takových tvorů se poměrně rychle stupňují.
Pevné nervy
Jana
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Bývalý přítel mi vyhrožuje nevěrou Renata, 23 let 1.6.2001 20:30
*Re: Bývalý přítel mi vyhrožuje nevěrou sally 2.6.2001 1:22
*Re: Bývalý přítel mi vyhrožuje nevěrou Jana 27 let, Schovánek 34. týden 2.6.2001 8:34
*Re: Bývalý přítel mi vyhrožuje nevěrou Iva, 26 9.6.2001 21:1

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.