| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Studium při mateřské

9.4.2003 23:44:21 Lucka, 1 dítě

Re: Dá se studovat s miminkem?

Ahoj Bubuško,

Jsem v podobne situaci, teda s rozdílem, ze uz dítě mám. Je jí rok a pul a teď koncim střední. Jde o to, ve kterém ročníku jsi a taky jakou školu studuješ. Jestli Ti dovolí individuál nebo ne. Píšeš, že nechceš přerušovat studium. Tak některé školy Ti dovolí individuál nebo nějaké úlevy, jiné ne. Je to individuální. Je potřeba se zeptat, abys měla jasno. Když by individuál šel, tak se můžeš rozhodnout i tak, že bys event. pokračovala bez přerušení, ale nebude to jednoduché. Já přerušila a začala, když byl Káje rok a zvládám tak tak. Uvidíme. No, každopádně, už je pozdě, jdu spát, kdybys chtěla, tak mi napis mail, můžeme to probrat více. Přeji ti hodně štěstí a kraásné a zdravé miminko. Lucka
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
hledam kamaradku petra  24.3.2003 9:18
*Dá se studovat s miminkem? bubuška 6.4.2003 0:27
**Re: Dá se studovat s miminkem? Vikki 8.4.2003 11:27
**Re: Dá se studovat s miminkem? Miriam 8.4.2003 12:29
**Re: Dá se studovat s miminkem? Lucka, 1 dítě 9.4.2003 23:44
**Re: Dá se studovat s miminkem? Blanka 16.4.2003 13:58
**Re: Dá se studovat s miminkem? Blanka 16.4.2003 13:59

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.