| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi maminkami

1.6.2001 7:18:17 Marcela

Re: Jak zajistit okna a dveře?

Ahoj,
v IKEA určitě něco seženeš, ale mám také jeden "osvědčený" způsob z dob mého dětství, kdy něco takového určitě nebylo na trhu. Můj tatínek prostě do okna ve výšce na kterou jsem vůbec nedosáhla (téměř až nahotu okna) připevnil háčky, každý na jedno křídlo (byly to takové ty samozavrtávací, ale asi by šel použít jakýkoli) no a pak k nim připevnil šňůrku tak dlouhou, aby se okno dalo otevřít jen tak, abych nevypadla. No a když bylo potřeba okno opravdu otevřít (třeba zalít kytky) dospělí si tu šňůrkovou pojistku prostě z háčku sundali. Jednoduché, praktické.
Šlo by to určitě i zeshora oken, aby to vlastně ani nebylo vidět...
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Jak zajistit okna a dveře? Hanka a Danielka 31.5.2001 20:47
*Re: Jak zajistit okna a dveře? Andrea, Michalka 1/2 roku, Milda 6 let 31.5.2001 22:19
**Re: Jak zajistit okna a dveře? Marcela 1.6.2001 7:18
*Re: Jak zajistit okna a dveře? Lída, syn 2 roky 1.6.2001 19:7

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.