| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi maminkami

31.5.2001 20:47:32 Hanka a Danielka

Jak zajistit okna a dveře?

Dcerka se nám dostala do věku, kdy se čile pohybuje a už si sama vyleze na sedačku, na postel atd. Navíc jí šíleně lákají výšky. Teď v létě neustále větráme, ale nemáme bohužel ventilačky, takže musíme mít otevřené okno. Bydlíme v 7. patře a já mám strach, aby v nestřeženém okamžiku nevypadla z okna, nepřistrčila si židličku atd. To samé je s dveřmi na balkon. Chtěla jsem se zeptat, zda někdo nevíte o vhodném způsobu zajištění, jestli se nějaké pojistky prodávají, kolik stojí, popřípadě kde se dají koupit. Jsme z okolí Plzně, ale nebyl by snad problém zajet i do Prahy. Za rady děkuji. Hanka.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Jak zajistit okna a dveře? Hanka a Danielka 31.5.2001 20:47
*Re: Jak zajistit okna a dveře? Andrea, Michalka 1/2 roku, Milda 6 let 31.5.2001 22:19
**Re: Jak zajistit okna a dveře? Marcela 1.6.2001 7:18
*Re: Jak zajistit okna a dveře? Lída, syn 2 roky 1.6.2001 19:7

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.