| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v zahraničí

8.4.2003 14:40:27 Gabulina,Eliska a Alenka

Re: Uterek, domy a tak o vsem vsem..

Cau holky, tak u nas je dnes opet odporne pocasi!
Julie a jak je u vas v lete, da se to tam nejak rozumne prezit? Ja mam hrozne rada teplo a slunce, ale ceho je moc... No zkratka nejaka delsi vedra nemusim. Uz ted mam hruzu z toho, jak proziju letos leto s tim velkym brichem a se svym nizkym tlakem. Kdybych nemela Elisku, tak je to jednoduche, nekam zalezu do chladku a v pohode muzu prospat cely den. Ale nechci ji nejak sidit, aby se mnou musela byt zavrena doma. Jo a je pravda, ze v takovych tech teplejsich oblastech ma v baraku kazdy jesterky, svaby, termity... a ja nevim co jeste?!
Jano, doufam, ze se z toho brzy dostanete. No ted uz mas jistotu, ze to hnusne pocasi bude za chvilku pryc a jak vykoukne slunicko, tak uz to bude v pohode a nemoc utece!!!!
Ptala jsi se na cestovani s detmi skolou povinnymi. Moje kamaradka si vzala Angolana, ktery mluvi cesky[nekolik let -vic jak 10 urcite studoval v CR] a bydli stridave v Brne a v Luande[mluvi se tam portugalsky]. Starsi holka je asi ve 3.tride a mladsi holky[dvojcata] v 1.tride. Navstevuji ceskou skolu a kdyz odjizdeji do Angoly[tak na pul roku], tak ssebou berou ucebnice a ona je uci doma a po navratu delaji nejake vyrovnavaci zkousky. Kdyz jsou v Angole, tak chodi do skoly i tam a pry se jim to moc libi[hlavne ze jsou mezi detma]. Kdyz tam sla ta starsi do skoly, tak skoro vubec portugalsky neumela[tata s nima doma moc nebyl, protoze jeste studoval v Bratislave a letal do Angoly kvuli praci] a tak pry prvnich 14 dni ve skole vubec nemluvila a jenom hledela, kde je. Dnes uz je bez problemu. No ale nevim, jak dlouho[nebo spis do jake tridy se da toto zvladat], protoze prece jenom uceni pribyva a nemyslim si, ze by se vsechno dalo zvladnout doma. Sama jsem zvedava, jak to s nema potom dopadne?!
Mejte se krasne, uzijte si hnusneho pocasi sezenim u internetu, potom tady asi zase nikdo nebude, ze? CAU Gabina
Odpovědět
Průběh diskuze (13 názorů)
Uterek, domy a tak o vsem vsem.. Jana Z. 8.4.2003 12:22
*Re: Uterek, domy a tak o vsem vsem.. Gabulina,Eliska a Alenka 8.4.2003 14:40
**Re: Uterek, domy a tak o vsem vsem.. sally 8.4.2003 19:36
***Re: Uterek, domy a tak o vsem vsem... Gabulina,Eliska a Alenka 8.4.2003 20:4
****Re: Uterek, domy a tak o vsem vs... sally 8.4.2003 21:5
*** Re: Uterek, domy a tak o vsem vse... zen 8.4.2003 20:12
****Re: Re: Uterek, domy a tak o vs... Romana, 2 holciny 8.4.2003 20:35
*****Re: Re: Uterek, domy a tak o ... Radka a Anicka 8.4.2003 21:6
******Dnes jeste jednou. zen 8.4.2003 22:50
*******Re: Dnes jeste jednou. Gabulina,Eliska a Alenka 9.4.2003 1:20
********Re: Dnes jeste jednou. Gabulina,Eliska a Alenka 9.4.2003 1:26
*******Re: Dnes jeste jednou. Martina 9.4.2003 1:34
***Re: Uterek, domy a tak o vsem vsem... Caramba 9.4.2003 6:21

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.