| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Rodina a jak v ní přežít

30.5.2001 20:20:45 Lenka, syn 2 měsíce

Může být dítě, narozené v termínu, nedonošené?

Ahoj holky,

nevím, jestli je to ta nejlepší rubrika, ale snad to nevadí, když se netrfím. Mám malého synka a když byl pár dnů z porodnice doma, tak mě moje známá nasadila brouka do hlavy. Je totiž lékařka a když jsme si tak povídali o miminku, tak mi jenom tak mimochodem řekla: "nebýt narozený pár dnů po termínu,tak bych řekla, že je nedonošenej" a dál mi vyjmenovala několik znaků, které tomu odpovídají. Já se hned ohradila, že to tak není, že by mi to přece řekli a ta váha a výška je přece taky normální a.... A pak už jsme se o tom nebavili. Jenže pak se mi to v hlavě rozleželo. V naší rodině se tradičně přenáší zhruba o měsíc a děti všechny rodí větší. A tak teď přemýšlím, jak to vlastně je. Neznáte podobný případ? A dá se vůbec o nějaké takové nedonošenosti mluvit? A může to mít na dítě v budoucnu vliv?

Lenka
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Může být dítě, narozené v termínu, nedon... Lenka, syn 2 měsíce 30.5.2001 20:20
*Re: Může být dítě, narozené v termínu,... Jitka (2 kluci) 31.5.2001 8:19

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.