| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Rodina a jak v ní přežít

30.5.2001 19:59:46 Vlasta, 1 holka 7 měsíců

Pomáhá vám babička s dětmi pravidelně?

Ahoj holky,

jak je to u vás s pomocí od babiček? Máme s manželem spor, který se týká mého přání, aby mi moje maminka jedno odpoledne v týdnu pravidelně hlídala naši Terinku. Teda, tím odpolednem myslím dobu asi tak na tři-čtyři hodiny. Od porodu jsem venku nikdy nebyla bez dítěte a vlastně, když si tak na to vzpomínám, tak jsem i doma (bez malé) byla tak maximálně hodinu sama. Prostě začínám mít pocit, že se z toho zblázním, že si potřebuju vydechnout a jít někam sama (ke kadeřnici, do obchodu) nebo si třeba doma dát nohy do lavóru a podřimovat. Můj muž to tvrdě odmítá, prý to musíme zvládnout s dítětem sami, jenže on ráno odkráčí do práce a vrátí se až večer + jednou týdně jde "za klukama" aby se povyrazil. Vzhledem k jeho práci chápu, že nemůže přijít dřív, ale myslím si, že dát dítě na pár hodin k babičce není hřích a že rozhodně nejsem krkavčí matka. Ale teď už bych za těch pár hodin bez malé byla vděčná, pozoruju na sobě, že začínám být, pokud jde o malou, netrpělivá a to není dobré. Manželovi rodiče bydlí 200km od nás, takže ty vídáme dvakrát za měsíc, proto se spoléhám jenom na maminku. Je v důchodě a to volné odpoledne mi sama nabídla. Tak nevím, je to zneužívání babičky, jak tvrdí můj muž, nebo prostě jenom přijetí pomocné ruky? Vím, že některé maminky takovéhle volna provozují a pochvalují si to. Co si o tom myslíte vy?

Vlasta
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Pomáhá vám babička s dětmi pravidelně? Vlasta, 1 holka 7 měsíců 30.5.2001 19:59
*Re: Pomáhá vám babička s dětmi pravide... Štěpánka + Tomášek 6,5 měsíce 30.5.2001 20:46
*Re: Pomáhá vám babička s dětmi pravide... Lenka (dcera 1 rok) 30.5.2001 21:49
*Re: Pomáhá vám babička s dětmi pravide... Dana, dvojčata 31.5.2001 0:14
*Re: Pomáhá vám babička s dětmi pravide... Jarka, dvě dcery 31.5.2001 8:50

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.