| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi maminkami

28.5.2001 18:57:24 Sylvie

Re: spani pres den

Ahoj Veroniko,
asi ti moc neporadím, protože neúspěšně řeším ten samý problém. Verča zívá, div si pusinku neroztrhne, očička si šmudlá, protivná je až běda, ale neusne a neusne a neusne. Zatím mě napadla tato řešení:
- sedativa nebo hypnotika (blbost, že?)
- "dřevěná narkóza" (moc surové)
- vonné zklidňující olejíčky (ale kdysi jsem kdesi četla, že mohou u dětí vyvolat alergie - ?)
- zklidňující masáže (cosi jsem o nich zaslechla, ale neumím je...)
- nechat dítě vyřvat, dokud samo neusne (brr, já jako mimino prý řvala, dokud jsem neomdlela a u naší Verči rozhodně nehodlám zkoušet, jestli je po mně)
- uklidňující čajíčky pro kojící matku, příp. dítě
- dát dítě spát dřív, než projeví únavu (u nás nefunguje - Verča neusne)

Zkrátka k žádnému zásadnímu řešení jsem nedospěla, prostě se snažím odstranit všechny rušivé elementy a trpělivě Verču uspávám. Snažím se jí vytvořit ty nejlepší podmínky pro spaní, ale spát za ní nemůžu. A abych nezapomněla - Verča se tak začala chovat ve chvíli, kdy jí už zhruba dva týdny trvaly "zoubkové potíže". Slintá jak o závod, neví, jestli má sníst radši moji ruku, deku nebo kousátko, prsty si strká pomalu až do krku... Takže doufám, že od klidného usínání ji ruší protivná bolest nebo "nepříjemno" v puse a až první zoubky konečně vylezou, tak zas bude vše v pořádku (lezou už měsíc a půl...).
Zdraví Sylvie
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
spani pres den Veronika, Anicka 5,5 mesice 26.5.2001 8:49
*Re: spani pres den Šárka, syn 10 let 28.5.2001 14:38
**Re: spani pres den Veronika, Anicka 5,5 mesice 28.5.2001 19:52
*Re: spani pres den Sylvie 28.5.2001 18:57
**Re: spani pres den Veronika, Anicka 5,5 mesice 28.5.2001 19:46
***Re: spani pres den Sylvie 31.5.2001 19:4

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.