| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kde rodit

22.5.2001 23:27:46 Lucie, syn 1 rok

Re: Tak nevím ...

Před rokem se mi v Motole narodil v Motole syn. Nyní čekám druhé dítě, ale do Motola již v žádném případě nepůjdu. Krátce po příjmu do porodnice mi sestra aplikovala injekci čehosi na uklidnění (dodnes nevím co, nic takového jsem nepotřebovala, měla jsem pouze slabé bolesti) a zakázala mi chodit. Musela jsem ležet, prý by se mi motala hlava. Přípravu na porod mi dělala sestřička v plně rozběhlých bolestech, což bylo docela kruté, nechápu, proč ji neudělali hned po příjmu, když jsem byla v naprosté pohodě a času bylo dost. Na sále jsem byla neustále na monitoru, takže jsem ležela na zádech a opět se nesměla hýbat. Nikdo mi nevysvětlil proč mě monitorují, jestli je to rutina nebo pouze nezbytné v mém případě.Takže shrnuto-celou dobu porodu jsem se v podstatě nesměla hýbat, což je postavené na hlavu.Oporou mi byla jedna ze studentek místní školy pro por. asistentky, byla opravdu citlivá a milá a psychicky mě hrozně pomohla.
Snad mě měla odradit již poradna, pokaždé mě vyšetřoval jiný lékař a jeden z nich neváhalsi během mého vyšetřování na gyn.křesle popovídat s kamarádem mobilním telefonem o čemsi nepodstatném.Docela ponižující přístup k pacientovi.Nyní čekám další miminko a s volbou porodnice si dám větší práci než minule.
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Re: Tak nevím ... Lucie, syn 1 rok 22.5.2001 23:27

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.