| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Evropě

1.4.2003 19:29:25 Radka

Re: Paris

Ahoj Klaro a Marketko,

tak uz jsem zpet v Parizi.Docela unavena,tak ted vse dospavam.Kde presne bydlite? A jak dlouho jste uz ve FRancii? My jsme se s mym snoubencem prestehovali z Los Angeles pred 7 mesici a musim rict,ze stale prozivam ten sok,kdyz clovek zmeni zemi,natoz kontinent.Tu Pariz nam nabidli v praci,tak jsme si rekli proc ne,alespon na par let,ale uz ted vime,ze chceme zpet.
Ja jsem po tatovi Francouzka,maminku mam Cesku,ale musim rict,ze mi jako narod Ti Frantici nesedi.No,jsem zvedava jak dlouho tady vydrzime.
Jinak deti jeste nemame,ale chystame se.Porad si rikam,ze na ne mam casu dost,ale doma uz na me moje zlaticko tlaci.To pak budu potrebovat nejake ty rady od tebe a od vas maminek.
Tak napis neco o sobe a jak tady zijes a co delas.
Mej se krasne a zatim pa
Zdravim vsechny maminky v zahranici.

PS: Stejne je to sranda kolik Ceskych zen je v zahranici,rekla bych daleko vic nez muzu.No,jsme proste tvrdsi natury a niceho se nebojime :))
Tak ahoj vsem.
Radka
Radka
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Paris Radka 12.3.2003 0:3
*Re: Paris klara,marketka 31.5 02 12.3.2003 21:21
**Re: Paris Radka 18.3.2003 23:23
**Re: Paris Radka 1.4.2003 19:29
***Re: Paris klara,marketka 31.5 02 1.4.2003 20:40
****Kontakt Marcela 2.4.2003 14:28
****Re: Paris Radka 2.4.2003 16:39

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.