| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Zkušenosti s různými výrobky

Máte někdo zkušenosti?

Dobrý den,

máte, prosím, někdo zkušenosti s kočárky české výroby zn. Danny (snad si to pamatuji správně). Jsou to sportovní trojkombinace podobne Knorr Nizza, jen cena je nižší. Při koupi kočárku pro prvního synka jsem se ošklivě zmýlila a chybělo opravdu málo a celou situaci řešil soud. Ráda bych se teď stejné chyby vyvarovala. Zdál se být velmi kvalitně zpracovaný, po opravddu důkladné zkoumání jsme na něm nenalizli nic, z čeho bychom dostali strach, ale jeden nikdy neví. Přece jen praktické zkušenosti, jsou praktické zkušenosti. Ve specializované prodejně, kde mi tento typ nabízejí, mě ujišťovali, že jich prodali už poměrně velké množství a ještě na ně nebyla jediná reklamace. V tuto prodejnu mám poměrně velkou důvěru. Znám více rodin, které zde kočárek koupili a problémy opravdu neměli, pokud se přece jen závada vyskytla (a to byly vyjímky), vše se velmi rychle a ochotně vyřídilo. Budu Vám velice vděční za Vaše zkušenosti. Mám už seice kočárek zaplacený, ale ještě mám trochu času na to ho případně vyměnit za jiný. Děkuji. Lenka
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Máte někdo zkušenosti? Lenka, Honzík 4 roky, nyní 34 týden 21.5.2001 11:22

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.