| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Úřední okénko - ostatní

19.5.2001 16:38:00 Magda, 24

Výpověď

Ahoj, zdravím všechny,
protože se s přítelem delší dobu pokoušíme o miminko, navštěvuji na Rodině rubriku "Chtěli bychom miminko", a proto jsem svoji otázku napsala tam, ale potom mě napadlo, že by bylo lepší zeptat se v této rubrice, takže Vás prosím o radu:
V současném zaměstnání jsem podepsala dohodu o rozvázání prac. poměru a za dva měsíce odcházím. Je ale možné, že jsem v jiném stavu, takže by mě zajímalo, jak by to v takovém případě bylo s mateřskou a pod. (Nebo se může stát,že když teď o mimčo neusilujeme, tak se nám to v těch dvou měsících zrovna povede...). Známá mi říkala, že by mě zaměstnavatel musel znovu zaměstnat, abych měla nárok na vrácení se zpět po MD. To se mi ale moc nezdá.
Pokud mi někdo můžete poradit (je to dost divná situace, tak dlouho se pokoušíme o miminko, a teď nevím, jestli se mám těšit.... A nepřijde mi moc fair nastoupit do nového zaměstnání a být těhotná), budu moc ráda - i za radu, kde bych se na toto téma něco dozvědela.
Magda
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Výpověď Magda, 24 19.5.2001 16:38

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.