| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Svatba

18.5.2001 21:09:16 Dana, dvojčata

Re: Svatba, koho pozvat? - Ten "druhý břeh"

Ahoj Claudie, teď už můžu reagovat (já totiž děsně ráda "drbu" s lidmi...), už jsem se "odhodlala", přesto se problém vyřešil sám. Jsem v situaci "té druhé", tzn. ženy, která byla poslední kapkou v jednom rozvodovém řízení. Můj partner má z prvního manželství tři děti. A došlo na nejhorší (alespoň tak to cítily, protože nevěděly, jaká bude oboustranná reakce), svatba. Považovala jsem za úplně automatické, že na jejich svatbě prostě nebudu, protože je to záležitost jejich, jejich partnerů a rodičů. Musím podotknout, že spolu poměrně dobře vycházíme, stálo to hodně úsilí, ale oboustranného. Přesto bylo hrozně příjemné, když řekli, že by nás tam rádi všechny měli (včetně našich dětí - nevlastních sourozenců), že je to mrzí, ale, že zcela jistě chápu. Chápala jsem a od začátku to považovala za naprosto jednoznačné. A proto jsem Ti chtěla navrhnout, abys v případě, že táta nepochopí, zkusila zaapelovat na jeho současnou manželku a narovinu jí sdělila, že by to mámě ublížilo. Nechci se tvářit jako nějaký ideál.... a že zpytuji svědomí nebo něco takového, ale určitě nikdy nešlo o to, ublížit mámě nebo Tobě v momentě, kdy se kvůli "té druhé" rozváděl táta, tak proč to zhoršovat? Přeji krásnou svatbu Tobě, i své jakoby nevlastní dceři a hlavně, abyste Vy, které s tím vším nemáte vlastně nic společného, nemusely za nás řešit problémy. Hodně štěstí v manželství.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Svatba, koho pozvat? Claudia 11.5.2001 14:49
*Re: Svatba, koho pozvat? sally 11.5.2001 19:28
*Re: Svatba, koho pozvat? Nicol 14.5.2001 8:45
**Re: Svatba, koho pozvat? Claudia 14.5.2001 11:30
***Re: Svatba, koho pozvat? Nicol 14.5.2001 11:43
***Re: Svatba, koho pozvat? Lucie 16.5.2001 13:6
****Re: Svatba, koho pozvat? Claudia 18.5.2001 9:8
*****Re: Svatba, koho pozvat? - Ten... Dana, dvojčata 18.5.2001 21:9

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.