| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kdy mít děti

17.5.2001 18:37:53 Martina, 25

Re: Věkový rozdíl mezi sourozenci - kde je ta zlatá střední cesta?

Ahoj Marcelo,
moje sestra se narodila kdyz mi bylo bez mesice pet let. Moc jsem se na miminko tesila a dokud bylo opravdu malicke tak zadny problem nebyl, ale kdyz chodila do skolky a ja ji mela cestou ze skoly vyzvedavat a vodit domu a tam ji pohlidat nez prisla mamka domu tak si pamatuji, ze to bylo obcas hlasity. Ja jsem byla panovacna a ona zase tvrdohlava. Ale jinak jsme se nijak zvlast nehadali ani neprali. Dodnes si ale pamatuji pocity krivky kdyz jsem po ni (pro nasi po nas) mela uklidit. No spis ted bych rekla kdy me je 25 a ji 20 je to zvlastni vztah. Ja k ni citim velmi ochranitelsky cit a myslim, ze nase starosti a problemy i zpusob zabavy jsou primerene s vekem rozdilne. Takze toho spolu az tak moc nesdilime, ale jedna pro druhou bychom dychali. Z teto zkusenosti mam ja predstavu mit deti 2-3 roky po sobe aby si byli blizsi, na druhou stranu je nutno rict, ze nase vztahy byli vzdy skvele a tim padem pro rodice min narocne. Tezko rict co je nejlepsi. Asi je treba zvazit financni stranku i dalsi ohledy a podle toho se rozhodnout.
Hodne stesti pri rozhodovani
Martina
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Věkový rozdíl mezi sourozenci - kde je t... Marcela 2.5.2001 15:21
*Re: Věkový rozdíl mezi sourozenci - kd... Jarka dvě děti 2.5.2001 16:29
*Re: Věkový rozdíl mezi sourozenci - kd... Líla 4.5.2001 23:14
**Re: Věkový rozdíl mezi sourozenci - ... Magda, 2 děti 5.5.2001 22:29
*Re: Věkový rozdíl mezi sourozenci - kd... Martina, 25 17.5.2001 18:37

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.