| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

17.5.2001 8:05:32 Kateřina 20,těhotná?

Ahoj maminky

Moc moc zdravým všechny maminky a nastávající především.Již asi měsíc sleduji tyto stránky s velkým nadšením.
Těhotná s otazníkem protože vše tomu nasvědčuje(stále vysoké bazální teploty,8.den se nedostavila menstruace a včera jsem měla pozitivní test),ale stále to není potvrzeno od doktora.
I tak místo toho,abych se radovala mam takové smíšené až úskostlivé pocity.Vím,že to není ode mně spráné,protože co by za to dali jiné ženy,které čekají na miminko celé roky a nám se to s přítelem podařilo po třech měsících co jsme se rozhodli,že bychom to mohli zkoušet.
Mam strach jak to všechno zvládneme,jestli mě kvůli tomu nepropustí z práce,jesli to malinké bude zdravé a podobné věci.
Ráda bych si dopisovala také s nějakou "nastávající",nebo maminkou,prostě s někým,kdo by mi dal pár rad jak se trochu uklidnit a jak to všechno zvládnout.
Přeji krásný den a hodně stěstí.

PS:můžete mi psát i na E-mail.Děkuji Kačka
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Ahoj maminky Kateřina 20,těhotná? 17.5.2001 8:5

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.