| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Svatba

16.5.2001 13:06:38 Lucie

Re: Svatba, koho pozvat?

Milá Claudie,
úplně souhlasím s Nikol. Myslím si, že mamka je opravdu nejpřednější také proto, že se Ti po celou dobu věnovala. Nevím, jak přesně to u Vás bylo, ale myslím si, že když jsi byla např. nemocná, tak Ti hlavně pomáhla mamka, ne? Byla jsem v podobné situaci. Naši se rozvedli, když mi byli 3 roky. Od osmi let se o mě staral nevlastní táta. Oba mám strašně ráda, ale kdo mě povede k oltáři? Zaslouží si to víc nevlastní, ale vlastní je holt vlastní. Tak jsme to vymysleli tak, že mě povedou oba z obou stran. Věř mi, že to také nebylo jednoduché. Nejdůležitější je být štastná. Je to jeden z nejdůležitějších dnů v tvém životě a navíc asi i nejdražší, tak si ho hezky užij.
Lucka
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Svatba, koho pozvat? Claudia 11.5.2001 14:49
*Re: Svatba, koho pozvat? sally 11.5.2001 19:28
*Re: Svatba, koho pozvat? Nicol 14.5.2001 8:45
**Re: Svatba, koho pozvat? Claudia 14.5.2001 11:30
***Re: Svatba, koho pozvat? Nicol 14.5.2001 11:43
***Re: Svatba, koho pozvat? Lucie 16.5.2001 13:6
****Re: Svatba, koho pozvat? Claudia 18.5.2001 9:8
*****Re: Svatba, koho pozvat? - Ten... Dana, dvojčata 18.5.2001 21:9

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.