| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Strach z porodu

strach z porodu - precitlivelost?

Ahoj holky,

rada bych se zeptala, jestli jste nektera z vas taky tak vystrasena z porodu. Cekam sve prvni dite a nikdy jsem nebyla na bolest zadna citlivka, spise naopak. Ale ted v tehotenstvi se vsechno zmenilo, jsem sice velmi stastna a spokojena tehulka, ktera zari jak slunicko, ale jsem velmi precitlivela, vsechno se me hned dotkne a pri kazde blbosti se mi hrnou slzy do tvare. Zrovna jsme se jeli podivat do nemocnice do Neratovic, kde bych chtela rodit, je to tam moc pekne, ciste, sestricky prijemne. Ale jak jsme tam byli padaly na me silene pocity, strasne se i chtelo brecet. Asi z te nevedomosti a ze strachu bolesti, ja nevim. Videla jsem tam dve maminky, vezly si sva miminka, byla nadherna a spokojena a ja jim je zavidela a tesila se na sve, ale vzapeti jsem videla jednu, co sla zrovna rodit a zmocnil se me sileny strach. Navic ted z pocitu neznama a bolesti se hned rozbrecim jak male dite. Bojim se ze budu u porodu vypadat jako nejaka silena citlivka.
Mate nekdo stejne zkusenosti?

Lucka
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
strach z porodu - precitlivelost? Lucie 25, miminko v brisku 29.tyden 14.5.2001 13:59
*Re: strach z porodu - precitlivelost? Zuzana,32 let,syn 8 let 14.5.2001 14:18
*Re: strach z porodu - precitlivelost? Darja, dcera 7 a půl měsíce 15.5.2001 11:13
**Speciál pro novopečené rodiče Darja, dcera 7 a půl měsíce 15.5.2001 11:17
*Re: strach z porodu - precitlivelost? Kateřina Vitáková, 28 týden 13.6.2001 19:3
*Re: strach z porodu - precitlivelost? Katka, 28. týden 13.6.2001 19:3

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.